ЕКСКЛУЗИВНО:БАРЕЗИ И МИЛАН ДОАЃААТ ВО СТРУМИЦА ПО АТАНАСОВ!

  Наместо Интер, со кој Атанасов има предоговор, можно е нашиот младински репрезентативец да замине во Милан, а легендата Франко Барези утре пристигнува во Скопје за во живо да го гледа мечот Македонија – Англија до 19. години. Македонскиот репрезентативец до 19. години Јани Атанасов е мета на големиот Милан. Сегашниот играч на Академија Пандев, и еден од нашите најнадежни млади фудбалери ...