ПОБЕДА – РАБОТНИЧКИ ВО СТРУМИЦА

Продолжува турата наречена „Победа“ низ цела Македонија. Мечот против Работнички се игра во Струмица

Мечот помеѓу Победа и Работнички кој се игра следниот викенд одлучено е да се игра во Струмица. Оваа вест ќе биде потврдена наскоро, а интересна е затоа што тимот на Победа повторно го смени домашниот терен. По Турново, односно Охрид, сега како домаќин ќе биде на Младост во Струмица. Мечот се игра в сабота

маркетинг


Select
Ознаки: ,