CLUB INDUSTRIAL Ви најавува! Подгответе се за најголемото OPEN AIR случување ова лето во Струмица!

Најголемото случување ова лето во Струмица ви го најавува Вашиот омилен Клуб Industrial! Движи се со најдобрите и откриј каде ќе биде најјаката забава ова лето во градот! Вечерта на модерни звуци и специјални гости веќе се приближува па затоа подгответе се за уште едно незаборавно доживување. За сите детали информирајте се подолу!

 

Настапуваат:
– DISMISSED Live
– Dani Dimitrovska w/ Band
– Dj Pancho aka Shorty P / официјална фан страна
– disconnected се The Marshall + Mario Eddie
– HAAJ од Pata Pata Recordings

 

 

Почеток: 22.00
Дата:Сабота 22 Јули 2017

 

Локација:
Југотекс КРУГ / Булевар Гоце Делчев Струмица
https://goo.gl/maps/rssnpVLMbTP2
41°26’22.3″N 22°39’23.7″E

 

Влезници:
– ВО ПРОДАЖБА / 200 MKD
(Club Industrial – до 22 Јули 14:00 часот)

 

Медиумски Покровител:
Strumica Denes

 

Промотери на настанот:
Club Industrial

 

Информации:
Fifka 071 239 404

 

маркетинг


Select
Ознаки: ,