За два дена над 22 милиони прегледи, сингл кој крена многу прашина

Надарената пејачка Ники Минаж снимила спот за нумерата “Анаконда“, а малку е да се опише само како провокативен. Спотот пука од еротски сцени и е вистински рај за мажите. Погледнете и сами!

маркетинг


Select
Ознаки: ,