Возбудлив викенд во Селект

Како си поминавте викендот во Селект ? Се надеваме забавно како и ние, впрочем добрите забави таму се секогаш загарантирани. Возбудливиот викенд го започна прилепскиот бенд The Hounds со кого имавме можност да поразговараме и со нас да споделат се што мислат за струмичани и струмичката публика. Нè пофалија со одличен (5), а сега ние им се заблагодаруваме за одличната журка која ни ја приредија.

Саботата некои ќе ја паметат по студеното време и првиот снег кој не изненади оваа година, но сите оние кои беа во Селект дефинитивно ќе ја раскажуваат жешката атмосфера со ОKI DOKI и најдобрите хип- хоп хитови. Неделата е ден за одмор, затоа Љупче и Пефке овозможија гостите ден пред напорната работна недела да се релаксираат со најголемите хитови во акустична верзија.

Сабота: ,,DJ OKI DOKI”

select0

select1

select2

select3

Целата фотогалерија овде

маркетинг


Select
Ознаки: ,