Викенд во Селект кој не смеете да го пропуштите!

1625687_591715744243673_767223356_n

Јануари беше исполнет месец, многу празници, прослави и пред се добри журки. Период во кој скоро сите си дозволуваат повеќе уживање и опуштени моменти. Кафе Бар Селект тоа и го овозможи на почетокот на 2014 година. Гостуваа интересни естрадни уметници со музика за сечиј вкус, од Бугарија и Србија како и веќе докажаните македонски ДЈ-и и бендови.

Викендот кој следува Селект го заокружува овој возбудлив месец и започнува нов со одлична забава. Во петок струмичани ќе може да уживаат со единствениот Јоце Панов, човекот кој во својот личен настап знае како да ја освои публиката. Во сабота журката продолжува со веќе докажаните ДЈ сетови на DJ COX – VOCAL – CLUB HOUSE и DJ PETR JUELZ – RNB & HIP HOP.

joce_panov_p

Неделата е секогаш резервирана за релаксирачка атмосфера за која овојпат ќе се погрижат АЛАРМ и нивниот прекрасен вокал Александра Јанева.

alarm bend

 Забава сите во Селект, уживајте!

маркетинг


Select
Ознаки: , ,