Трајче Ѓоргиев дел од „Најпозитивниот концерт на годината“

Вчеравечер во Сава центарот во Белград се одржа т.н. „Најпозитивен концерт на годината“ на малите, но големи пинкови ѕвездички. Сите учесници од првата сезона настапија, а меѓу нив и нашиот Трајче Ѓоргиев кој заврши второпласиран на натпреварувањето. Многу наскоро читателите ќе може да го погледнат и неговиот настап од синоќешниот концерт.

trajce

12342688_1038631389522742_7544161399682940664_n

12369195_1726959607524430_4916608868818161327_n

маркетинг


Select
Ознаки: , ,