Селект Викенд Агенда

Се ближи крајот на оваа година а со тоа почнуваат и подготовките за највеселиот дел во годината. Селек овој викенд го започнува  со предновогодишните забави.

nexus

Во петок забавата ја започнува со Звезди Бенд во Lounge Bar Select за потоа лудилото да продолжи во барот со добро познатиот бенд на струмичката публика Nexus Band, момците кои во повеќе наврати се покажаа како професионални музичари а тоа што е најважно публиката ги сака. За вечерта да биде уште подобра – промоција на Пелинковац Оранж

10647005_4720302982092_4697091800092989286_n

Сабота журката продолжува со DJ ZOKI POKI. Зоки Поки се наметна како човeкот поради кој струмилани излегуваат во сабота во Селект, а неговите журки траат до раните утрински часови.

Недела повторна забава во Lounge Bar Select со Dikato Band.

маркетинг


Select
Ознаки: ,