Погледнете го жешкиот спот на Џенифер Лопез за „First Love“

lopez

Две споени тела, многу секси и размена на бакнежи, прегратки и нежни допири. Вака накратко изгледа новиот спот на преубавата Џенифер Лопез за песната First Love. Во спотот има многу провокативни сцени кои веднаш го привлекуваат вниманието. Направен е во црно-бела техника а тоа му внесува една поинаква димензија, нетипична за денешно време ама толку многу нежна и исполнета со љубов.

Уживајте!

маркетинг


Select
Ознаки: ,