Отец Димитар Крцев им подели Божиќни пакетчиња на најмалите

На денот на Рождеството Христово – Божиќ, Македонската Православна Црква „Свети Петнаесет Тивериополски Свештеномаченици” со благослов на Високопреосветениот Митрополит Струмички г. Наум отец Димитар Крцев подели божиќни пакетчиња за најмалите.

3

4

12

маркетинг


Select
Ознаки: , ,