КК Куманово попладне го пречекува составот на КК Струмица

Кошаркарите на Куманово денеска со почеток во 17 часот на домашен терен го пречекуваат составот на КК Струмица, натпревар со кој ќе се отвори 15. коло од домашниот шампионат.

маркетинг


Select
Ознаки: ,