(ФОТО) Пијани од љубов: Гавазова и сопругот страстно се грабнаа сред ресторан!

hhhh

Популарната македонска фолкерка Сузана Гавазова каде и да оди, никако не се двои од сопругот Јасмин.

Заедно одат дури и во теретана, тој ја придружува на настапи и секако и е најголемата помош во родителските обврски.

Неодамна Јасмин дури ја снимаше Сузе за таа да им најави настап на обожавателите, а клипот се најде на неговата Фејсбук страницата.

Па така, среќните сопружници деновиве решија да се опуштат во ресторан, каде после некоја чаша вино ги разгореа страстите и не додржаа, а да не почнат страстно да се бакнуваат во јавност.

12744240_10153505593047523_4815686941882634355_n-650x488

ИЗВОР – ВИСТИНА.МК

маркетинг


Select
Ознаки: , ,